Blog kosze prezentowe

Jak wybrać upominek świąteczny dla kontrahenta?

kosze świąteczne

Sprawianie innym przyjemności leży w naturze człowieka. Lubimy wręczać prezenty, patrzeć na radość innych ludzi. Tak niewiele potrzeba aby wywołać uśmiech na twarzy przyjaciela.  Warto podarować czasem nawet mały drobiazg by zobaczyć czyjąś radość.
Wręczanie prezentów popularne jest nie tylko wśród rodziny, czy znajomych. Również w sferze biznesowej utarło się wzajemne wręczanie upominków. najczęściej wręcza się je z okazji świąt Bożego Narodzenia bądź świąt Wielkanocnych.
Jakie upominki najczęściej się pojawiają?
Otóż prym wiodą gadżety firmowe w postaci kalendarzy, notesów, długopisów, parasoli, dyski przenośne, kubki oraz różne inne przedmioty z logo firmy.
Tutaj jednak nie wprawimy w zachwyt kontrahenta ofiarowując mu na przykład kubek reklamowy. Czy aby na pewno będzie zadowolony? Owszem grzecznie podziękuje, jednak z pewnością nie jest to szczyt jego marzeń. Dużo milej jest wręczyć na przykład kosze świąteczne.  Co to takiego jest ?
Kosze świąteczne są to zestawy prezentowe, ze specjalnie dobranymi produktami najwyższej jakości. Są one często wyszukane za granicą, bądź w ekologicznych sklepach. Kosze świąteczne z reguły zawierają słodkości znane na całym świecie. Takie kosze ze słodyczami można wręczyć zarówno dzieciom jak i dorosłym, jednak zawartość kosza należy odpowiednio dopasować do wieku obdarowywanej osoby. Inny kosz wybierzemy dla dziecka, a inny dla dorosłego. Kosze świąteczne dla dzieci są rzadziej wręczane, choć zdarza się, że otrzymują je pracownicy firmy dla swoich dzieci, jako prezent na przykład Mikołajkowy. Kosze świąteczne dla dorosłych są bardziej wyszukane i mają inny rodzaj produktów w składzie. Również słodkości są bardziej „dorosłe” na przykład pralinki, bombonierki z likierem, czekoladki z miętowym nadzieniem, trufle o niebanalnych smakach. Kosze dla dorosłych mogą zawierać kawę mieloną bądź ziarnistą, herbatę czarną, bądź zieloną z prawdziwej herbaciarni. Kosze świąteczne zawierają ponadto często słodycze o korzennym aromacie, kojarzącym się właśnie ze świętami. Również kawa bądź herbata może mieć korzenny aromat. W takim koszu znajdziemy pierniczki, czekoladowe bombki, domki z piernika, ludziki, marcepanowe ciasteczka, strucle makowe bądź inne świąteczne przysmaki.   Kosze świąteczne mogą również zawierać alkohol. Najczęściej jest to wino, markowe, dobrej jakości, z dobrej winnicy, a nie takie z marketowej półki.  Kolejnym chętnie ofiarowywanym alkoholem jest whiskey oraz szampan. Popularnością zwłaszcza zimą cieszą się również rum, miody pitne, czy inne rozgrzewające likiery.
Kosz świąteczny może być formą podziękowania za dotychczasową współpracę, może być zachętą do dalszych wspólnych działań. Może to być również dobry prezent motywacyjny dla pracowników. Ceny koszy świątecznych są uzależnione od ich wielkości oraz zawartości. Te większe będą oczywiście droższe, również te z drogimi alkoholami, czy delikatesami. To od nas wyłącznie zależy wybór. Warto obejrzeć kilka rodzajów, zanim dokona się ostatecznego wyboru.  Możemy się z nimi zapoznać na stronie http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/. Jak widać każdy kosz jest przygotowany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>