industrial-1636403_1280
Blog

Upominki dla pracowników – co wybrać

Jedną z tradycji świątecznych stało się to, że Boże Narodzenie szefowie obdarowują swoich pracowników. Nie jest to wyraz prestiżu i nie chodzi o wystawne prezenty – po prostu obecnie ludzie okazują sobie życzliwość na różne sposoby, a więzi między pracownikami i pracodawcami warto pielęgnować, nie tylko poprzez samą pracę, ale również na stopie bardziej przyjacielskiej. Im lepsze relacje, tym wydajniejsza i przyjemniejsza praca, a na tym zyskują wszyscy.

Szefowie, gdy chcą docenić swoich pracowników, mogą pomyśleć o specjalnych prezentach. Oczywiście wymyślanie osobnej paczki dla każdej osoby byłoby trudne, dlatego warto zakupić ten sam prezent dla każdego.

Kosze upominkowe

Naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy myślą o czymś uniwersalnym na prezent dla swojego pracownika wychodzi firma Nobilia ze swoimi koszami bożonarodzeniowymi, które można ofiarować z różnych okazji praktycznie każdej osobie. Na Boże Narodzenie firma oferuje wyjątkowe kosze, pełne smakołyków, między innymi ręcznie ozdabianych pierników, czekoladek, pralin i rozmaitych wyrobów najwyższej jakości. Kosze dostępne są w różnych wersjach, na przykład kuferek Rosso zawiera żurawinę i maliny w czekoladzie deserowej (ciemna czekolada to elegancki i wykwintny prezent, a jedzą ją często nawet ci, którzy unikają słodkości). Kuferek Rosso zawiera również m.in. włoskie ciasteczka cantucci, orzechy w karmelu, herbatę oraz metalowy lampion świąteczny. Dzięki temu łatwiej trafić w gusta różnych osób, ponieważ właściwie każdy znajdzie w takim kuferku coś, co polubi. Inne rodzaje koszów bożonarodzeniowych firmy Nobilia to Choco Maya (tak zwany kosz kolonialny z hiszpańskim winem, płatkami czekoladowymi czy pralinami – to również elegancki i oryginalny upominek, który powinien zadowolić różne osoby) oraz kuferek Alto (a w nim, m.in. śnieżynka z mlecznej czekolady, czekoladki z nadzieniem kawowym oraz nugaty z orzechami).

Na każdą kieszeń

Wydawać by się mogło, że tak eleganckie produkty wypełnione wykwintnymi upominkami, powinny być bardzo drogie. Firma Nobilia oferuje jednak zestawy dla każdego, kto musi dostosować bożonarodzeniowe upominki do swojego budżetu. Istnieje również możliwość, by samemu wybrać zawartość swojego koszyka. Ponadto powierzenie wykonania prezentów firmie zaoszczędzi sporo czasu i nerwów – przede wszystkim pracodawca nie będzie zmuszony sam dopilnować, by każdy pracownik dostał odpowiednią paczkę, dzięki czemu nikt nie poczuje się pokrzywdzony. Czasami, gdy brakuje nam pomysłu na to, czym moglibyśmy obdarować innych (nie tylko pracowników, ale także członków rodziny i przyjaciół), kosze upominkowe wydają się rozwiązaniem „jak znalazł”. I już nie musimy spędzać wielu godzin w sklepach na poszukiwaniu świątecznych prezentów.

Tradycyjne paczki

Tradycyjnie pracownicy często przygotowywali paczki świąteczne dla dzieci swoich pracowników. Kosze upominkowe nadadzą się także dla nich – oczywiście, zależnie od składu. Kosze te mogą zastąpić robione dawniej, tradycyjne paczki, jednak same w sobie wcale nie tracą one na tradycyjności. Ich wygląd i skład kojarzy się ze świętami i przepięknie prezentują się pod choinką. W dodatku łączą w sobie one smak świąt z różnych stron świata, stąd mamy tu wina z Hiszpanii czy ciasteczka z Włoch. Dziś, gdy Polacy mogą pozwolić sobie na częstsze podróże, podobne przysmaki wchodzą również w skład naszej tradycji, a ofiarowane w koszu okolicznościowym stanowią ciekawy prezent w eleganckiej oprawie. Kupując kosze okolicznościowe dla swoich pracowników, w zależności od ich preferencji, można zamówić różne rodzaje podarunków, a potem każdego z pracowników obdarować tym, który mógłby najbardziej się im spodobać.

Święta to stresujący czas, więc warto jakoś sobie w nie ulżyć i odciążyć się choć od odrobiony tego stresu. Zamiast zastanawiać się nad tym, jakim prezentem obdarować bliskich lub pracowników, warto zdać się na coś sprawdzonego, czym będziemy w stanie zadowolić każdą osobę. Szefowie, którzy chcą docenić swoich pracowników, mogą sprezentować im kosze upominkowe, tym samym wyrażając uznanie dla ich pracy i szacunek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>