Blog kosze prezentowe

Kuferek Rosso

kosz

Kuferek Rosso jest to idealna propozycja dla wyszukanego podniebienia ceniącego sobie ekskluzywne smaki.  W zestawie znajdziemy wiele smakołyków, znanych na całym świecie. Są to maliny oraz żurawiny delikatnie skąpane w deserowej czekoladzie, ręcznie wykonywane z czułością czekoladowe praliny, orzechy otulone słodkim karmelem. Miłośnicy Włoch z pewnością docenią ciasteczka cantuccini, rozpoznawane na niemal całym globie. Są one idealnym dodatkiem do herbaty, w tym przypadku będzie to prawdziwa angielska herbata. Osłodzić ją można zdrowym cukrem trzcinowym, który również wchodzi w skład zestawu.

Kuferek Rosso jest niewielkich rozmiarów 19x19x10cm, a zmieściło się w nim tyle słodkości. Ponadto znajdziemy w nim świąteczny element dekoracyjny w postaci metalowego lampionu. Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy jak prezentuje się ten kuferek warto zajrzeć na stronę http://www.nobilia.pl/kuferek-rosso/. Piękna czerwień kuferka wywołuje pozytywne uczucia ciepła i miłości. Kuferek będzie idealnym prezentem świątecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>