Blog kosze prezentowe

Kuferek Double Black

jameson-in-the-bush-1329645

Kuferek Double Black to czysta elegancja. Wystarczy spojrzeć na to piękne opakowanie w odcieniach fioletu, gustowną fioletową kokardę, a już można doświadczyć odrobiny luksusu. Warto podarować taki prezent komuś na kim nam szczególnie zależy. Z pewnością taki prezent zostanie mile odebrany i doceniony przez każdego. Ponadto zachwyt z pewnością wzbudzi jego wnętrze. Otwierając Kuferek Double Black naszym oczom ukaże się butelka 0,7 litra Johnnie Walker Double Black. Jest to niezwykle intensywna mieszanka. Tą inspisującą nowość uzyskano dzięki kupażowi najlepszych whisky w typie single malt, które mają silny, intensywny smak. Produkowane są one oczywiście w Szkocji, a konkretnie na zachodzie kraju.
Smak tego trunku został wzmocniony poprzed dodanie whisky o nietypowej torfowej nucie smakowej. Ponadto wybrano do niego wyłącznie  destylaty leżakujące długi czas w dębowych beczkach. Butelka również należy do tych eleganckich i dodaje niezwykłego uroku znajdującemu się w niej trunku. Przyciemnione szkło butelki ma za zadanie podkreślić dojrzałość smaku.
Aby dopełnić zachwytu nad zawartością do kuferka dołączona jest włoska czekolada oraz czekoladowe pisanki. Całość zestawu ma wymiary ok. 34x11x11cm . Wchodząc na stronę http://www.nobilia.pl/kuferek-double-black/ możemy na własne oczy przekonać się jak urokliwy jest ten kuferek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>