Blog kosze prezentowe

Kuferek Alto

kuferek alto

Miłośnicy gorących śródziemnomorskich klimatów z pewnością ucieszą się z prezentu jakim jest Kuferek Alto.

Kuferek ten składa się z wina Bota Real Crianza DO Terra Alta. Jest to znakomitej jakości hiszpański wyrób, który zadowoli nawet najbardziej wybredne podniebienia. Znakomitym dodatkiem są znane włoskie ciasteczka cantuccini. te ciasteczka z migdałami są idealnym dodatkiem do kawy. Każdy kto ich kiedyś spróbował wie, że nie ma nic pyszniejszego niż cantuccini zamoczone w pysznej kawie. W świąteczne klimaty wprowadzi nas śnieżynka z mlecznej czekolady. A to nie koniec słodkości. W kuferku tym znajdziemy również nugaty z orzechami, a także toffi z rodzynkami w puszce Choco Maya. Sama puszka jest nawet  bardzo dekoracyjna. Wszystkie te delikatesy znajdują się w ręcznie kaszerowanym pudełku.
Całość ujęta jest  w pięknych gorących kolorach kojarzących się zarówno ze świętami jak również z gorącymi krajami. Każdy komu w żyłach płynie gorąca krew pokocha ten zestaw. Można go nabyć na stronie  http://www.nobilia.pl/kuferek-alto/. Kuferek jest zamykany więc spokojnie można do przetransportować a następnie wręczyć wyjątkowej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>